Tap Tap to Zoom
Code: 69K-RR-36UOU-GO-36M-RING
MPN: GO-36M-RING
Should you be hunting for a fantastic bargain for the Gray Ops CNC Precision 36mm Riflescope Ring, then you've found yourself in the right spot. These Riflescope Mounts, Rings, and Bases through the professional product specialists at Gray Ops CNC are made by using heavy duty and reliable resources, in order to supply you with a product which is going to be useful for a long time. Gray Ops CNC has been focused on supplying top end goods for countless years, and the Gray Ops CNC Precision 36mm Riflescope Ring is the verification of that dedication to their client base. Right here at Night-Optics, we make it our personal task to make sure you depart with the best product for all your specifications, and the Gray Ops CNC Precision 36mm Riflescope Ring is one of the countless items which we're proud to provide our clientele. And because you will receive no cost on shipping and delivery on transactions of $49 or more, there's practically never been a better time to purchase the astounding Gray Ops CNC Precision 36mm Riflescope Ring. For a good way to be certain that you're using some of the greatest products available, buy the Gray Ops CNC Precision 36mm Riflescope Ring.![]()
Built with the same standards are our Precision Scope Mount lineup, these 2 piece rings are the perfect addition to a hunting or competition rifle setup that demands the best.
| Manufacturer: | Gray Ops CNC |
| Base/Mount Type: | Riflescope Ring |
| Ring Height: | 1.06 in |
| Tube Diameter: | 36 mm |
| Fabric/Material: | 7075 Aluminum |
| Weight: | 4.65 oz |
| Color: | Black |
| Country of Origin: | USA |